НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Техніка з Європи та Америки
від найвідоміших виробників

+38 067 139 71 39Центральний та Східний регіон
+38 068 858 16 78Західний та Центральний
+38 067 534 74 81Західний та Північний регіон
+38 067 575 43 91Західний та Північний регіон

Сівалка точного висіву Maschio Gaspardo Renata R MTR 8

Договірна

Код: S95
Рік випуску: Нова
К-сть рядів: 8
Ширина міжряддя: 70 см.
Ємність бункера насіння: 8*60 л
Ємність бункера добрива: 1*1600 л
Необхідне тягове зусилля: 110 к.с.
Вага: 4250 кг

Сівалка точного висіву Maschio Gaspardo Renata R MTR 8

Причіпна просапна сівалка вакуумного типу з внесенням міндобрив і механічним приводом секцій
Причіпна восьмирядкова вакуумна сівалка зі складною рамою «Renata» для точного висіву насіння соняшника, кукурудзи, сорго чи сої по мінімальній чи нульовій технології обробітку ґрунту. Вакуумна система дозування забезпечує найточнішу розкладку у рядку, мінімізує кількість пропусків та «двійників». Глибина висіву становить від 1 см до 12 см, яка регулюється досить зручно – механічно, за допомогою вентиля. Тиск секції на ґрунт регулюється гідравлічними пружинами та становить від 120 кг до 180 кг. Перед кожною секцією встановленні «турбоножі» (хвилясті диски 355мм), які забезпечують висів при будь-яких умовах та з різною кількістю пожнивних решток на полі.

Завдяки тому що сівалка Gaspardo Renata причіпна, вона може агрегатуватися з тракторами від 100 к.с. Механічний привід на висівних апаратах дозволяє працювати чітко і без втрати крутного моменту. Проста в обслуговуванні механічна трансмісія забезпечує мінімум часу на технічні простої.
Надійність, легкість у налаштуванні та обслуговуванні, якісний висів – це ті переваги, якими відома дана сівалка. Адже висівна секція MTR є універсальною та широко відомою.

Тип сівалки - Причіпна
Висівний механізм - вакуумный
Привід висівного апарату - механічний
Висіваючі диски - соняшник/кукурудза
Кількість зернових бачків - 8 × 60л
Кількість бачків для добрив - 1 × 1600л
Глибина висіву - 1 – 12 см
Глибина внесення добрив - 3 – 15 см
Відстань між рядками - 70 см
Тиск висівної секції - 120 - 180 кг/см2
Рабочаа швидкість висіву - 0 – 12 км/ч
Сошник для внесення добрив - Дводисковый
Ріжучий диск для роботи по нульовій технології - Однодисковий (355мм)
Транспортна ширина - 3 м
Вага - 4 250 кг
Необхідне тягове зусилля - від 110 к.с.
Контролер висіву - V1200

Особливості сівалки Gaspardo Renata:

Висівна секція виконана з якісних матеріалів, термін експлуатації яких відповідає світовим стандартам до висівної техніки. Навантаження у вигляді висіву насіння на площі 1-2 тис. га за сезон не складає труднощів. Повністю металевий корпус, який не піддається деформації. Проста та швидка заміна висівних дисків. Легке вивантаження зерна, що лишилося в бачку.

Завдяки вакуумній системі, що притягує насіння до висівного диску, досягається висока точність висіву. Подвійний селектор знижує до мінімуму кількість двійників та забезпечує відсутність пропусків. Візуальний контроль за висівом здійснюється досить просто – через металічне віконце на секції.

Глибина висіву контролюється двома незалежними широкими опорними колесами безпосередньо в точці висіву. Регулювання глибини висіву здійснюється механічно, за допомогою вентиля. Кріпиться секція до рами на посиленому паралелограмі. Притискна пневматична пружина з діапазоном від 120 до 180 кг/ см2 гарантує постійний контакт висівної секції з поверхнею поля незалежно від рівності поля. Передній прорізаючий диск дозволяє створювати канавку шириною 2 см на полях з мінімальним обробітком ґрунту.

Однодюймові V-подібні прикочуючі колеса, з герметичними підшипниками, чудово працюють в недостатньо зволожених умовах, коли потрібно насіння висівати на 6-8 см. Мають регулювання як по ширині борозни, так і повздовжнє – для профілактики забивання при вологих умовах роботи.

Фірмова система внесення добрив дозволяє легко відрегулювати подачу добрив з максимальною точністю в діапазоні від 50 до 700 кг/га. Об’ємний дозатор з катушкою SOFT Feeder забезпечує безперервну подачу добрив без пошкодження гранул. Шнекова катушка та пластиковий корпус гарантують максимальну надійність та стійкість до корозії. Дводискові сошники для внесення добрив працюють в залежності від ґрунтово-кліматичних умов на глибину від 3 до 15 см.

На сівалці Gaspardo Romina 8 втулки синтезовані з автоматичним змащуванням та при терті виділяють масляні частинки, які змащують шарнір. Тому немає необхідності в щоденних змащуваннях цих частин. Транспортна ширина сівалки складає 3 метри.

нагору